Instagram
BAYİMİZ OLMAK İÇİN FORMU DOLDURUN
VEYA TELEFONLA ARAYIN: 0532 178 40 68
GENEL MÜDÜR MESAJI

Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz tatlar ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli çiğköfteleri hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla müşterilerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz.

Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklar sayesinde çiğköfte sektörüne liderlik ediyoruz. Bugüne kadar tüm hedeflerimize başarı ile ulaştık. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Arsamiea olarak eminiz. Türkiye’de etsiz çiğköfte sektöründe, 2019 yılı sonuna kadar 1000 şube ve 250 çalışan ile dev bir çiğköfte şirketi olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yarattığımız lezzet ile de Türkiye’nin en lezzetli ve tercih edilen çiğköfte şirketi” olmayı amaçlıyoruz.

HAKKIMIZDA

Arsamiea, 1990 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Arsamiea, bugün Türkiye geneli 400 şubesi ve 70 çalışanı ile etsiz çiğköfte üretimi alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Arsamiea, sunduğu ürünlerinin %98’ini Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden temin etmektedir.

Arsamiea, etsiz çiğköfte’den acı sosu’na , lavaşından nar ekşisine kadar, birçok tad ile damak zevkine hitap etmektedir.

VİZYON

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan lider şirket konumuna gelmektir. Müşterilerine daima sağlıklı, kaliteli ve lezzetli çiğköfteleri sunmak adına çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün yeni bayileri ile sağlıklı ve hızlı büyüme politikasına devam etmektedir.

MİSYON

Müşteri memnuniyetinin temel prensibini benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir. Müşterilerini sağlıklı ve lezzetli çiğköfteleriyle buluşturmaya devam etmek, bunu yaparken de güler yüzlü hizmetiyle tüm müşterilerinin şubelerinden memnun ayrılmasını sağlamaktır.

ŞİRKET HEDEFLERİ

Arsamiea çiğköftelerinin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmayı amaçlıyoruz.

2019 yılı sonuna kadar 1000 şube ve 250 çalışan ile dev bir çiğköfte şirketi olmayı hedefliyoruz.