FRANCHISING (BAYİLİK)

Franchise’larımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar Arsamiea standartlarını sağlayabilmek amacıyla destek görür ve yetiştirilir.

Çiğköfte, toplum olarak beğendiğimiz kültürel bir lezzet motifimizdir. “Arsamiea” bu kültürel bilince 1990’dan beri hayat veren seçkin bir marka olmuştur. “Arsamiea” hayatın içinden gelen ve yaşayan “orjinal” bir marka fikridir.

Sunduğumuz ayrıcalıklarla ve benzersiz lezzetimize yaptığı sürekli yatırımlarla bugün Türkiye‘nin çiğköfte sektörüne liderlik etme misyonunu hedef aldık.

Kurulduğumuz 1990 yılından bugüne kadar tüm hedeflerimize başarı ile ulaştık. İlerleyen yıllarda da müşteri memnuniyeti ve müşteri onurlandırmaları ile farklı başarılarla büyüyeceğine kuşkumuz yok.

 

Az yatırımla çok kazanç
Siz de düşük yatırım bütçesi ile kendi işinizin patronu omak ve kısa vadede karlı bir işletme sahibi olmak istiyorsanız Arsamiea ailesinin üyesi olmanız için sizi bekliyoruz.

 

Şimdi reklamlar
Marka bilinirliği için reklam bütçesi ayırmadan ve Ar-Ge’ye yatırım yapmanıza gerek kalmadan işletmenizin başına geçip kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kapınıza kadar getiriyoruz
Lezzetli ürünlerimizi kapınıza kadar vakumlu olarak teslim edilir ve hemen müşterilere sunulabilir.

 

4lü lezzetleri sizin için üretiyoruz
Çiğköfte dışında acı sos, nar ekşisi ve lavaş ürünleri de Arsamiea tarafından üretilir ve bayilerimize gönderilir.

 

İşi bilmiyorum diye korkmayın…
“İşi bilmiyorum,yapabilir miyim?” diyorsanız, Arsamiea tarafından şubenizin bulunduğu konuma göre yerinde veya Arsamiea merkezimizde eğitimlerimiz ile bu endişelerinizi gidermeye hazırız.

 

Arsamiea olarak bayilerimize kısa sürede kazanç sağlamaları için her türlü desteğe hazırız. Türkiye genelinde 400 şubemiz ile Türkiye’ye bu tadı ulaştırıyoruz.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bayimiz Olmak İçin Hemen Formu Doldurun
veya Bizi Arayın: 0532 178 40 68